O firmie

ACSOFTWARE rozpoczęła swoją działalność w 2002r. jako producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma posiada w swoim dorobku wiele zrealizowanych projektów obejmujących projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania biznesowego. Jednym z flagowych produktów Firmy jest oprogramowanie ProfitCRM wspomagające zarządzenie przedsiębiorstwem jak i zarządzenie relacjami z klientami, które zdobyło wiele nagród oraz wyróżnień.

ACSOFTWARE stale rozwija swój potencjał dzięki czemu z powodzeniem realizuje projekty wykorzystujące najnowsze technologie. Obecnie zakres realizowanych projektów obejmuje aplikacje dla platform serwerowych, desktopowych oraz mobilnych pracujących pod kontrolą systemów Windows, Mac OS X, Linux, iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry.

W 2010r. Firma rozszerzyła zakres swojej działalności o projektowanie elektroniki użytkowej wraz z jednoczesnym otwarciem działu projektowania i rozwoju oprogramowania dla systemów wbudowanych. Owocem tych działań jest wprowadzenie jeszcze w tym samym roku urządzenia opartego na procesorze ATMEGA, pełniącego funkcję przenośnego kolektora danych dla urządzeń z rodziny AlcoSensor.

Końcem roku 2011 rozpoczęto prace nad produktem przeznaczonym na rynek konsumencki, jakim jest nowoczesny video-domofon współpracujący z urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony oraz tablety. Dziesięć miesięcy później oferta Firmy została rozszerzona o produkt DOMOPHONE oparty na procesorze Cortex A8, który okazał się jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku.

Projektowane przez Firmę rozwiązania dla platform mobilnych przyczyniły się również do rozwoju szeregu unikalnych rozwiązań pozwalających na skorzystanie przez Klientów ACSOFTWARE z potencjału jaki daje przetwarzanie w chmurze.