Referencje

Nasze oprogramowanie znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach, czego dowodem jest liczba wdrożeń w wielu firmach. Aktualnie z produktów ACSOFTWARE korzysta ponad 750 firm. Aby uzyskać rozszerzoną listę referencyjną prosimy o kontakt telefoniczny.

MT&DC

MT&DC oferuje najbardziej kompleksowy na polskim rynku program szkoleń i certyfikacji z zakresu zarządzania projektami. Wnikliwa analiza potrzeb szkoleniowych Klientów, jak również śledzenie światowych trendów w zarządzaniu zaowocowały poszerzeniem oferty o profesjonalny program szkoleniowy z dziedziny analizy biznesowej. MT&DC od 1999 roku dostarcza programy szkoleniowe potrzebne kierownikowi projektu nie tylko do udanej realizacji przedsięwzięć, ale również osiągania własnych celów związanych z rozwijaniem kariery.

Silesia2000 Otwarte Centrum Finansowe

Silesia2000 działa na rynku od 1998 roku, specjalizując się w usługach finansowych. Jest Autoryzowanym Partnerem Dystrybucyjnym najbardziej liczących się instytucji finansowych na świecie. W jej ofercie znajdują się kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. Silesia 2000 gwarantuje najwyższy poziom oferowanych usług finansowych. Posiada sieć 27 oddziałów własnych na terenie województwa śląskiego. Koordynuje sieć ponad 70 biur partnerskich na terenie Polski.

PLAST LINE

Importer na Polskę takich Marek jak: Motan, Getecha, Regloplas, M Fördersysteme. Kilkadziesiąt lat doświadczeń lokuje te produkty na czołowych miejscach pośród producentów urządzeń peryferyjnych. Nieustanne podążanie za wymogami klientów, nieustanne udoskonalanie i tworzenie nowych rozwiązań stało się ich swoistym hobby.

Amer-Tour

Biuro podróży Amer-Tour w swojej ofercie proponują: wycieczki, obozy, wyjazdy: grupowe, integracyjne, szkoleniowo-konferencyjne,wycieczki szkolne, biwaki, zielone szkoły, wczasy rodzinne, itd. Posiada zezwolenie organizatora turystyki, co uprawnia nas do organizowania imprez własnych.

Elpro

Firma Elpro działa od roku 1996 i jest ukierunkowana na obsługę firm oraz instytucji, głównie w zakresie wyposażenia w urządzenia audiowizualne, systemy kontroli oraz zarządzania w gastronomii i hotelarstwie oraz sprzęt do obsługi placówek handlowych.

SOLAR-PRO

SOLAR-PRO jest generalnym i autoryzowanym dystrybutorem kolektorów słonecznych firmy THERMO|SOLAR na terytorium całej Polski.

Magdalena

Firma Magdalena jest prywatnym przedsiębiorstwem produkcyjno handlowo usługowym. Istnieje na rynku od ponad 10 lat w nie zmienionej formie prawnej. Prowadzi sprzedaż hurtową, detaliczną, produkcję firan konfekcjonowanych oraz usługi. Wśród klientów można odnaleźć firmy handlowe z terenu całego kraju, instytucje państwowe, hotele, pensjonaty oraz osoby prywatne. Głównym celem firmy jest umacnianie marki poprzez zadowolenie klienta z usług oraz oferowanego mu produktu.

OMEGA-LEX

Biuro Rachunkowe OMEGA-LEX działa na rynku od 2003r. Specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków, kadr, płac i ubezpieczeń. Swoją ofertę kieruje do małych i średnich firm, w zakresie ewidencji księgowych oraz rozliczeń, płac oraz osób indywidualnych w zakresie ubezpieczeń za pośrednictwem jednej z największych instytucji ubezpieczeniowych w Polsce.

ETISOFT

ETISOFT KRAKÓW jest członkiem grupy ETISOFT - obecnie największego w Polsce producenta etykiet foliowych stosowanych do trwałych oznaczeń w przemyśle. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie druku: fleksografia (uv,ir), druk cyfrowy , sitodruk, termotransfer oraz technologie do obróbki mechanicznej: rotacyjną oraz płaską umożliwiające sztancowanie zarówno do podkładu jaki i "na wskroś", Kiss cutting, cięcie przez przewijanie, znakowanie i cięcie laserowe, laminacja do 7 warstw, zgodnie z potrzebami oraz specyfikacją techniczną urządzeń Klienta.

ORLAŃSKI

Firma ORLAŃSKI istnieje na rynku branży grzewczej już ponad 10 lat. Początkowo jej działalność związana była z dystrybucją urządzeń grzewczych, natomiast od kilku lat przedsiębiorstwo jest niezależnym producentem własnej konstrukcji kotłów zgazowujących drewno typu ORLAN do centralnego ogrzewania. Posiada własny zakład produkcyjny z nowoczesną linią produkcyjną oraz laboratorium badawczym. Uzyskanie certyfikatów TÜV i znak CE pozwoliło eksportować produkty do takich krajów jak: Niemcy, Austria, Norwegia, Dania, Szwecja, Rumunia, Bułgaria, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Francja, USA, Kanada, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Belgia, Grecja, Białoruś, Węgry, Włochy, Szwajcaria.