Program partnerski

Witamy serdecznie w sekcji przeznaczonej dla przyszłych Partnerów firmy ACSOFTWARE. Firmom zainteresowanym sprzedażą oraz wdrażaniem oprogramowania Profit CRM oferujemy dwa modele współpracy:

Dealer

Forma współpracy przeznaczona dla firm, które zainteresowane są rekomendacją oprogramowania Profit CRM dla swoich klientów lub partnerów. Najprostsza forma współpracy, która polega na przekazaniu danych kontaktowych. Firmie udzielana jest prowizja, a dzięki rekomendacji jest nam łatwiej zaprezentować możliwości oprogramowania Profit CRM. Zgłoszenie Klienta odbywa się poprzez wypełnienie formularza i nie wymaga zawierania umów partnerskich. Cała obsługa polecanego Klienta realizowana jest przez ACSOFTWARE.
Zainteresowane firmy prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Partner handlowy

Forma współpracy stawiająca większe wymagania w stosunku do Partnera, ale pozwalająca na uzyskanie wyższych progów prowizyjnych w ramach sprzedaży licencji oprogramowania oraz dodatkowych usług. W ramach tej współpracy Partner zobowiązany jest do sprzedaży produktów, wdrażania systemów u klientów, prowadzenie szkoleń z zakresu administracji, obsługi dla użytkowników Profit CRM. Wsparcie w ramach zdalnej pomocy technicznej i aktualizacji jest realizowane przez ACSOFTWARE od czego Partner również otrzymuje prowizję. Wymagane jest podpisanie odpowiednich umów partnerskich umożliwiających zakup oprogramowania na potrzeby własne i na preferencyjnych warunkach.
W celu aktywnego wsparcia Partnera ACSOFTWARE udziela wszelkiego pomocy w postaci przekazania materiałów informacyjno-marketingowych, prowadzenia prezentacji u Klientów, konsultacji podczas instalacji, wdrożeń i obsługi posprzedażnej.
Zainteresowane firmy prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Zostań partnerem

Jeśli interesuje Państwa podjęcie współpracy w ramach programu partnerskiego prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza.
W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Państwem.

Imię i nazwisko*
Stanowisko*
Adres email*
Telefon*
Nazwa firmy*
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Ulica i numer*
Kraj*
Adres strony www
Uwagi
Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

Niniejszym oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926), wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych moich danych osobowych przez ACSOFTWARE z siedzibą w Paczkowie dla celów marketingowych i informacyjnych związanych z produktami i usługami oferowanymi przez ww. firmę lub jej partnerów.