Partnerzy

Wdrożenia, szkolenia, pomoc Zostań partnerem

X-blue Nysa, opolskie

Integrator rozwiązań informatycznych klasy MSP, ERP, CRM, RCP i KD. Certyfikowany partner firmy Comarch w zakresie wdrażanie oprogramowania Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.
www.x-blue.pl

ESTA Gliwice, śląskie

Firma ESTA od przeszło 20. lat zajmuje się obsługą informatyczną firm. Od początku jest partnerem COMARCH - wdraża i sprzedaje zintegrowane systemy zarządzania Comarch ERP Optima, Comarch ERP Optima. Od 2010 roku zajmuje się również sprzedażą oraz wdrażaniem systemu Profit CRM. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami oprogramowania, sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych Firma ESTA oferuje odbiorcom najlepsze i optymalne rozwiązania. W ofercie posiada również duży wybór kas i urządzeń fiskalnych.
www.esta.com.pl

INFOSERWIS Kraków, małopolskie

INFOSERWIS dostarcza rozwiązania i usługi IT dla małych i średnich firm. W oparciu o infrastrukturę sieciową Microsoft, projektuje, wdraża i serwisuje systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Potwierdzeniem kwalifikacji Info-serwis w tych dziedzinach jest status Złotego Partnera Asseco BS Wapro, Partnera Comarch oraz certyfikat Microsoft Small Business Specialist.
www.infs.pl

PLIK Warszawa, mazowieckie

Integrator systemów teleinformatycznych, zajmuje się kompleksową opieką informatyczną, kreowaniem rozwoju i konkurencyjności a także sprzedażą rozwiązań systemowych niezbędnych w każdej firmie. PLIK ma także bogate doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń, które przygotowywane są pod konkretne potrzeby Klienta. Całość doświadczeń przekłada się na dynamikę zespołu, jego kreatywność i elastyczność dobierania rozwiązań tak optymalnych jak i skutecznych.
www.plik.pl

ATOMIUM Radom, mazowieckie

Firma ATOMIUM Systemy Informatyczne powstała w 2000 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw oraz instytucji. Dostarcza rozwiązania sprzętowe, programowe oraz wykonuje usługi informatyczne. Zajmuje się doradztwem w dziedzinie IT. Partner Humansoft, Raks, Asseco Wapro, Comarch, Sage, ACSOFTWARE.
www.atomium.pl

DAMBIS Bełchatów, łódzkie

Firma Dambis s.c. od ponad 23 lat istnieje na polskim rynku. Zajmuje się sprzedażą, szkoleniem, oraz wdrażaniem programów z serii Insert GT oraz oprogramowania Profit CRM. Oferuje również: outsourcing informatyczny, sprzedaż systemów operacyjnych, odzyskiwanie danych. Współpracuje z takimi firmami jak: Konica Minolta, Sharp, Microsoft, Satel, Bosch.
www.dambis.pl

SET Poznań, wielkopolskie

Firma SET to wieloletni partner Przedsiębiorców w zakresie urządzeń fiskalnych i oprogramowania, a także outsourcingu IT.
www.kasyiprogramy.pl

Komputronik BIZNES cały kraj

Komputronik BIZNES to Pion Rozwiązań Biznesowych w firmie Komputronik S.A., zajmujący się dystrybucją i wdrożeniami systemów ERP i CRM.
www.komputronik-biznes.com

Humansoft Radom, mazowieckie

Humansoft Sp. z o. o. jest polską firmą informatyczną tworzącą profesjonalne systemy dla średnich i małych przedsiębiorstw.
www.humansoft.pl

Dealerzy Zostań dealerem

Pozostali partnerzy

OSITRON

Firma OSITRON Komunikationtechnik GmbH rozwija i dostarcza oprogramowanie użytkowego w dziedzinie telekomunikacji.
http://www.ositron.de/

GraphOn

Firma GraphOn wprowadza nowatorskie rozwiązania dostępu do aplikacji na odległość.
www.graphon.com/

Fast Reports

Głównym celem działalności firmy Fast Report jest tworzenie oprogramowania do generowania raportów.
www.fast-report.com/pl/