Aktualności

ERPConnector

Wszystkie informacje o Twoich klientach zawsze pod ręką. Intuicyjna aplikacja już dostępna. więcej

Profit CRM

Zaawansowane zarządzanie Twoją firmą. Wspomaganie relacji z klientami, marketing, handel. więcej

domophone

Pierwszy na rynku dmofon działający z smartfonami, tabletami i komputerami. więcej

AlcoFinder

Znajdź najbliższe urządzenie pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. więcej
06
02 2018
SUPLA QNAP

Oprogramowanie serwerowe SUPLA-CLOUD od dziś dostępne jest dla rozwiązań serwerowych NAS firmy QNAP.

Oprogramowanie serwerowe SUPLA-CLOUD od dziś dostępne jest dla rozwiązań serwerowych NAS firmy QNAP. Teraz instalacja i uruchomienie własnego serwera we własnej sieci domowej lub firmowej sprowadza się jedynie do kilku kliknięć. Krótka demonstracja instalacji na YouTube..
18
09 2017
SUPLA v2.1

SUPLA - Nowa wersja oprogramowania serwerowego o numerze 2.1 jest już dostępna.

Nowa wersja oprogramowania serwerowego o numerze 2.1 jest już dostępna. Oprogramowanie zyskało szereg zmian i usprawnień. Zwiększono bezpieczeństwo, wprowadzono nowe tłumaczenia interfejsu użytkownika na języki Włoski, Francuski, Hiszpański, Portugalski oraz dodano możliwość zarządzania aplikacjami klienckimi. Wersja 2.1 wprowadza również nowy rodzaj uwierzytelniania urządzeń co pozwala wyeliminować posługiwanie się identyfikatorami oraz hasłami przy dodawaniu sprzętu. Od teraz wystarczy wprowadzić adres e-mail aby dołączyć nowy smartfon czy też urządzenie wykonawcze.
21
04 2017
SUPLA v2.0

SUPLA v2.0 została wydana!

Oprogramowanie zawiera szereg nowych funkcjonalności oraz usprawnień. Wspiera zarządzanie harmonogramami w cyklu jednorazowym, minutowym, godzinowym oraz dziennym oraz pozwala na integrację z zewnętrznymi rozwiązaniami IT za pośrednictwem RESTful API. Najnowsza wersja dostępna jest na serwerach produkcyjnych oraz do ściągnięcia w formie źródeł z serwera GITHUB.
16
01 2016
SUPLA

Projekt SUPLA wystartował!

W dniu 16.01.2016 uruchomiliśmy projekt o nazwie SUPLA. Jest to system otwartej automatyki budynkowej oparty o platformy Raspberry PI, Arduino i ESP8266. Dotychczas przygotowano oprogramowanie serwerowe, aplikacje klienckie dla iOS i Android oraz oprogramowanie dla urządzeń wykonawczych. Całość została udostępniona społeczności na zasadach licencji GPLv2. Zachęcamy do przyłączenia się do projektu. Strona domowa www.supla.org
17
03 2015
WP-ERPC

ERP CONNECTOR dla Wordpress został wydany

Oprogramowanie ERP CONNECTOR dla Wordpress zostało wydane. Oprogramowanie dostępne jest w formie wtyczki, którą można pobrać z lokalizacji https://wordpress.org/plugins/erp-connector/. Wtyczka udostępniona została na licencji GPLv2. W wersji 1.0 umożliwia pobieranie listy faktur oraz generowanie dokumentów w formacie PDF
12
02 2015
ProfitCRM 2.9

Instalator pakietu Profit CRM w wersji 2.9 został wydany

Miło nam poinformować, iż nowy instalator pakietu Profit CRM w wersji 2.9 został wydany. Aktualna wersja została wzbogacona o moduł wspierający zarządzanie Spedycją, posiadający integrację z systemami spedytora DHL. Ponadto dotychczasowe moduły pakietu ProfitCRM zostały rozszerzone o ponad 180 nowych funkcjonalności i rozszerzeń w stosunku do wydania w wersji 2.8. Dostarczany wraz z instalatorem serwer baz danych - Microsoft SQL Server 2008, został zaktualizowany do wersji R2.
10
11 2014
ERP CONNECTOR 1.9.4

ERPConnetor 1.9.4 dostępny w AppStore

Nowa wersja oprogramowania ERP CONNECTOR dla iPhone została opublikowana w Apple AppStore. W wersji 1.9.4 wprowadzono szereg usprawnień i optymalizacji, dodano obsługę pracy w trybie offline, wprowadzono możliwość przeglądania asortymentu wraz ze stanami magazynowymi oraz rozszerzono zakres funkcjonalny o możliwość przeglądania i składania zamówień.
03
11 2014
PB PI

DOMOPHONE dla Raspberry PI

Z przyjemnością informujemy o wydaniu oprogramowania klienckiego DOMOPHONE dla platformy Raspberry PI. Oprogramowanie umożliwia skonfigurowanie portów GPIO platformy RB tak aby pełniły funkcje przycisków otwierania furtki bądź otwierania/zamykania bramy wjazdowej. Oprogramowanie umożliwia również wskazanie portu GPIO pełniącego funkcję wyzwalacza dzwonka. Ponadto możliwe jest skonfigurowanie odtwarzania dzwonka wywołania bezpośrednio na wyjściu audio urządzenia RB. Obraz karty SD z zainstalowanym systemem Debian oraz oprogramowaniem klienckim DOMOPHONE dostępny jest do pobrania pod adresem ftp://ftp.acsoftware.pl/DOMOPHONE/raspberry.img.gz
08
08 2014
Nowy moduł Spedycja

Nowy moduł wspomagający zarządzenie spedycją w wersji 1.0 został wydany!

Platforma Zarządzania z pakietem modułów ProfitCRM została poszerzona o nowy moduł zaprojektowany w celu wsparcia działów spedycyjnych, w szczególności tych, które korzystają z usług spedytora DHL. Ci użytkownicy, którzy chcą przetestować możliwości nowego modułu proszeni są o kontakt z biurem obsługi klienta. Moduł wkrótce będzie również dostępny w nowej wersji DEMO instalatora pakietu ProfitCRM.
06
02 2014
ERP CONNECTOR udostępniony społeczności OpenSource

EPR CONNECTOR na licencji GPL

Oprogramowanie ERP CONNECTOR dla iOS zostało udostępnione społeczności OpenSource na zasadach licencji GPL. Źródła projektu dostępne są na serwerach GitHub. W przeciągu najbliższych trzech miesięcy zostaną również opublikowane źródła serwera ERPC wraz z źródłami sterowników do obsługiwanych obecne systemów handlowych. Zachęcamy zewnętrznych developerów do rozwoju oprogramowania, w szczególności w zakresie integracji z kolejnymi systemami ERP.
21
01 2014
DOMOPHONE na targach INTERSEC

DOMOPHONE na targach INTERSEC w Dubaju

Z przyjemnością informujemy, iż we współpracy z firmą AUTODATA mieliśmy przyjemność zaprezentować urządzenie DOMOPHONE na targach INTERSEC, które odbyły się w dniach 19-21 w Dubaju.
12
12 2013
DOMOPHONE w sieci sklepów iSpot

DOMOPHONE w sieci sklepów iSpot

Od dnia 12.12.2013 urządzenie DOMOPHONE dostępne jest do kupienia w sieci sklepów iSpot. Klienci odwiedzający sklepy mają możliwość przetestowania urządzeń dzięki wyposażeniu sklepów w tzw. box-y prezentacyjne. Wersje demo obecnie dostępne są we Wrocławskich iSpot-ach, jednakże wkrótce dostępne będą w całej sieci sklepów.
26
04 2013
ProfitCRM 2.8

Instalator pakietu Profit CRM w wersji 2.8 został wydany

Miło nam poinformować, iż nowy instalator pakietu Profit CRM w wersji 2.8 został wydany. Aktualna wersja posiada ponad 50 nowych funkcjonalności, które wzbogaciły oprogramowanie Profit CRM o szereg usprawnień poprawiających jakość obsługi klienta, zarządzanie serwisem, integrację z centralami telefonicznymi, czy też zwiększyły zakres integracji z zewnętrznymi systemami handlowymi. Zmiany objęły również instalator pakietu Profit CRM. Dotychczasowa wersja serwera Microsoft SQL Server 2005 została zastąpiona wersją 2008, a proces uzyskania kodu uruchomieniowego dla wersji demo został uproszczony do minimum. Oznacza to, iż aktualna wersja demo umożliwia automatyczne pobranie 30-dniowego kodu uruchomieniowego w sposób automatyczny, bez konieczności wypełniania formularza rejestracyjnego. Do pobrania kodu wersji demo wymagany jest dostęp do sieci Internet.
07
02 2013
590 powodów

590 powodów, aby kupować polskie produkty

ACSOFTWARE została partnerem akcji promowania polskich produktów. Strona domowa akcji dostępna jest pod adresem www.590powodow.pl
14
11 2012

ERPConnector
ERPConnetor 1.0 dostępny w AppStore

Z przyjemnością informujemy, iż program ERPConnector jest już dostępny w Apple AppStore. Oprogramowanie pozwala na uzyskanie zdalnego dostępu do danych pobieranych z systemu handlowego/ERP przy użyciu smartphone'a bądź tabetu z systemem iOS. Wersja 1.0 pozwala na przeglądanie danych kontaktowych kontrahentów, list wystawionych faktur oraz nierozliczonych płatności. Program posiada również funkcje pozwalające na podgląd faktur VAT wraz możliwością ich wydrukowania czy też wysłania dokumentu za pośrednictwem poczty e-mail w formacie PDF. Aktualna wersja integruje się szeroką gamą popularnych na Polskim rynku systemów handlowych/ERP. 
20
08 2012
domophone i AlcoFinder

Nowe produkty

Portfel produktów ACSOFTWARE został rozszerzony o nowe urządzenie jakim jest nowoczesny domofon wraz z kompletem aplikacji dla systemu Windows, iOS, Android. Drugim produktem jest aplikacja umożliwiająca wyszukiwanie urządzeń Alcosensor o nazwie AlcoFinder zaprojektowana z myślą o urządzeniach z rodziny iPhone. Dodatkowe informacje na temat urządzenia DOMOPHONE znajdziecie Państwo pod adresem www.domophone.eu, natomiast opis programu AlcoFinder dostępny jest tutaj  
02
07 2012
ProfitCRM 2.7.54

ProfitCRM 2.7.54

Wersja 2.7.54 oprogramowania Profit CRM obejmuje ponad 200 usprawnień oraz nowych funkcjonalności w odniesieniu do wersji 2.7. Większość z nich została zaimplementowana z uwzględnieniem sugestii oraz potrzeb dotychczasowych użytkowników naszego oprogramowania. Wprowadzono nowe wersje sterowników do zewnętrznych systemów handlowych takich jak Symfonia Forte, Wf-Mag, Comarch ERP Optima oraz SubiektGT. Uaktualniony moduł Handel pozwala teraz na łatwiejsze generowanie zamówień, faktur oraz przenoszenie danych kontrahentów do w/w programów. Moduł Korespondencja - wspierający obsługę wiadomości SMS został dostosowany do najnowszej wersji Serwera SMS wyposażonego w obsługę internetowych bramek takich jak www.promosms.pl czy www.serwersms.pl . Spośród 200 usprawnień ponad 80 dotyczy modułu serwisowego co jest efektem dynamicznego rozwoju tego modułu przy ścisłej współpracy z naszymi Klientami z branży serwisowej. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą wersją oprogramowania Profit CRM.
29
09 2011

ProfitCRM 2.7

Profit CRM w wersji 2.7 został wzbogacony o zupełnie nowy moduł serwisowy, zbudowany od podstaw z uwzględnieniem sugestii naszych klientów posiadających bogate doświadczenie w branży serwisu urządzeń przemysłowych, sprzętu komputerowego oraz kas fiskalnych. W wersji 2.7 wprowadzono kilkadziesiąt nowych funkcjonalności oraz usprawnień. Rozszerzono również model licencjonowania oprogramowania Profit CRM umożliwiając przydzielenie licencji do stacji roboczej bądź do użytkownika (per User/per Device). Aktualna wersja oprogramowania dostępna jest na podstronie Profit CRM oraz poprzez system LiveUpdate.
07
04 2011
REC2011

REC2011 wydany!

Miło nam poinformować, iż z dniem dzisiejszym została wydana pierwsza wersja oprogramowania służącego do monitoringu stacji roboczych o nazwie REC2011. Więcej informacji na temat programu znajdziecie Państwo tutaj.
20
12 2010

Profit CRM gotowy na nowe stawki VAT 5%, 8% i 23%

Zgodnie z uchwaloną przez Sejm w dniu 26 października i podpisaną przez prezydenta ustawą okołobudżetową wprowadzającą nowe stawki VAT – 5%, 8% i 23%, oprogramowanie Profit CRM zostało przystosowane do nowych przepisów prawa. Nowa wersja pakietu - uwzględniająca nowe stawki VAT, dostępna jest poprzez system LiveUpdate dla wszystkich klientów posiadających aktywną subskrypcję dostępu do serwera aktualizacji!tutaj.
17
12 2010

ProfitCRM 2.5

Z przyjemnością informujemy o wydaniu nowej wersji 2.5 instalatora pakietu Profit CRM. Dotychczasowy pakiet został wzbogacony o dwa nowe moduły odpowiedzialne za obsługę procesu ankietowania oraz wsparcie dla firm szkoleniowych. Ponadto Profit CRM v2.5 zawiera ponad 500 nowych funkcjonalności oraz udogodnień w porównaniu do wersji 2.1. Więcej informacji na temat nowych modułów znajdziecie Państwo w opisie pakietu Profit CRM.
28
10 2009

Profit CRM w ofercie firmy Humansoft

Od dnia 26.10.2009 r. oprogramowanie Profit CRM dostępne jest w ofercie firmy Humansoft oraz jej sieci partnerskiej. Dzięki podpisanej umowie pomiędzy obiema firmami, oprogramowanie Profit CRM zostanie wzbogacone o szereg funkcjonalności zwiększających zakres wymiany informacji pomiędzy oprogramowaniem Profit CRM i HermesSQL/Corax.
04
08 2009
home.pl

Nowość w ofercie home.pl: Profit CRM dla użytkowników Business Shopa

home.pl, dostawca usług internetowych, rozszerzył pakiet korzyści dodanych do platformy handlu internetowego Business Shop. Ofertę e-commerce wzbogaciło narzędzie Profit CRM 3U – dzięki niemu firmy prowadzące swój biznes w Sieci będą mogły poprawić procesy związane z obsługą i zarządzaniem relacjami z klientami. Czytaj więcej
22
07 2009

Wakacyjna promocyjna

Dla Firm, które zdecydują się na zakup oprogramowania do 31 sierpnia 2009r. gwarantujemy specjalny rabat w wysokości 10% na licencje oprogramowania Profit CRM.
09
02 2009

Profit CRM innowacją roku 2008

Miło nam poinformować, iż program Platforma Zarządzania z pakietem modułów Profit CRM otrzymał tytuł "Innowacja roku 2008", przyznany przez Kapitułę Konkursu Innowacja 2008 pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Ośrodka Przetwarzania Informacji Centrum Innowacji FIRE, organizowanego przez Forum Biznesu.
18
10 2008

Umowa Partnerska z firmą Studio AMB

Po podpisaniu umowy partnerskiej z firmą Studio "AMB" rozpoczęliśmy projekt mający na celu integrację produktów Profit CRM i Mysklep Osc, dzięki któremu będzie można bezpiecznie rozwinąć i poprowadzić Internetowy Biznes. Oprogramowanie to charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą elastycznością pod względem możliwości rozbudowy i dostosowaniem do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mysklep Osc spełnia wszystkie podstawowe warunki, które pozwalają w swobodny sposób prowadzić sprzedaż różnego rodzaju towarów i usług.
22
09 2008

Współpraca z Europejskim Funduszem Leasingowym S.A.

Uprzejmie informujemy, iż w wyniku podpisania umowy z jedną z wiodących firm leasingowych w Polsce - Europejskim Funduszem Leasingowym S.A., klienci zainteresowani zakupem oprogramowania Profit CRM uzyskali możliwość dodatkowego finansowania inwestycji. W przypadku zainteresowania produktem prosimy o kontakt.
19
09 2008

Współpraca z firmą Komputronik

Miło nam poinformować, iż z dniem 19.09.2008r. nawiązaliśmy współpracę partnerską z firmą Komputronik S.A - Pion Rozwiązań Biznesowych w zakresie sprzedaży oraz wdrożeń pakietu Profit CRM.Komputronik S.A posiada silną, stabilną pozycję na polskim rynku IT. Spółka jest klasyfikowana w gronie 20 największych firm na polskim rynku teleinformatycznym.
18
07 2008

ProfitCRM 2.0

Po czerwcowym udostępnieniu wersji 2.0-beta pakietu Profit CRM wybranej grupie klientów, przygotowywane jest oficjalne wydane nowej wersji, które nastąpi początkiem sierpnia.
27
05 2008

Już w czerwcu pojawi się wersja 2.0 oprogramowania Profit CRM

Nowe moduły: Business Intelligence, Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami na poziomie obiektów i rekordów, Zarządzanie zasobami i Baza Wiedzy. Ponadto zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spotkania na Międzynarodowych Targach Poznańskich Infosystem 2008 (pawilonie nr 6, stoisko nr 17). Podczas spotkania będzie możliwość uczestniczenia w prezentacji oprogramowania Profit CRM. Jeżeli są Państwo zainteresowani spotkaniem, to prosimy o informację zwrotną lub kontakt telefoniczny w celu zamówienia darmowego zaproszenia.
19
05 2008

Targi INFOSYSTEM 2008

Ze względu na duże zainteresowanie, ponownie i w tym roku zapraszamy Państwa na targi INFOSYSTEM 2008 - Informatyka dla przemysłu i administracji, które odbędą się w dniach 9 -11 czerwca 2008 w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie nr 6, stoisko nr 17 na terenie MTP. Podczas spotkania będzie możliwość uczestniczenia w prezentacji oprogramowania Profit CRM. Jeżeli są Państwo zainteresowani spotkaniem, to prosimy o informację zwrotną lub kontakt telefoniczny w celu zamówienia darmowego zaproszenia.
25
10 2007
Innowacje 2077

MEDAL DLA Profit CRM

Miło nam poinformować, że nasza firma została uhonorowana medalem w kategorii "Informatyka i elektronika" za Oprogramowanie dla sektora MSP ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem i kontaktami z klientem "Profit CRM" w konkursie "INNOWACJE 2007", na międzynarodowych targach "TECHNICON INNOWACJE" w Gdańsku.
16
10 2007

Targi TECHNICON INNOWACJE 2007

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na spotkanie z nami na Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON / INNOWACJE 2007, które odbywają sie w dniach 23 - 25 października 2007r., w Centrum Targowym Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Beniowskiego 5, hala nr 3. (Wjazd na teren Targów od ul. Droszyńskiego). Podczas spotkania będzie możliwość uczestniczenia w pełnej prezentacji oprogramowania Profit CRM, nowych modułów, funkcjonalności, itd. Dla osób zainteresowanych odwiedzeniem stoiska mamy darmowe zaproszenia. Kontakt: tel. (77) 439 94 36, e-mail: marketing@acsoftware.pl. Lokalizacja: stoisko nr 3.11, hala 3.
01
10 2007

Targi INFOSYSTEM 2007

Zapraszamy Państwa na targi INFOSYSTEM 2007 - Informatyka dla przemysłu i administracji, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca 2007 w Poznaniu. Nasza firma będzie prezentować system Profit CRM. Odnaleźć mogą nas Państwo w pawilonie nr 9 (parter), stoisko: 74 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ponadto dla naszych Klientów mamy bezpłatne zaproszenia na MTP w dniach 11-13 czerwca 2007r. Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem, to prosimy o informację zwrotną z adresem, na który mamy wysłać zaproszenie. (ilość zaproszeń ograniczona)